Naujoji Feidal prekės ženklo strategija pagrįsta 93 metų patirtimi statybinės chemijos srityje.

Feidal produktai Europoje gaminami jau 93 metus, į rinką grįžta visiškai atsinaujine. Nauji savininkai šiuo metu dirba įgyvendindami įmonės strategiją, atnaujina jos įvaizdį ir modernizuoja gamyklos Dąbrowa Górnicza įrengimus. Feidal su nauja energija pradėjo pardavinėti profesionalius produktus skirtus statybų rangovams, projektuotojams ir individualiems klientams.

Feidal specializuojasi fasado šiltinimo sistemose, tinkuose, klijuose, fasadų ir vidaus dažuose, taip pat gruntuose tinkams ir dažams. Klientai daugelį metų vertino prekės ženklo produktus, ypač dėl patvarumo, efektyvumo, o taip pat profesionalių patarimų.

Feidal anksčiau ir šiandien

Prekės ženklo istorija prasidėjo 1926 m., Kai Duisburge buvo atidaryta „Feidner & Fischer“ lako gamykla. Nuo tada įmonė siejama su sumaniai sujungta šeimos prekės ženklo tradicija ir modernia bei patrauklia prekių gama individualiems klientams, statybų rangovams, architektams ir platintojams. Prekės ženklo produktai yra žinomi, be kita ko Vokietijoje, Lenkijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

Naująją Feidal strategiją mes grindėme įmonės šaknimis, pasitelkdami patirtį, pripažinimą ir gerą nuomonę apie prekės ženklą. Šiuos pranašumus suderinome su visiškai nauju žvilgsniu į statybos produktų rinką, kuri ne tik suteikia klientui produktą laiku bet ir tinkamos kokybės. Feidal nori padėti Klientams dar prieš jiems nusprendžiant remontuoti ar statyti. Mes teikiame patarimus, palaikome patirtį ir pateikiame įrankius, kurie keičia aplinką į gražesnę ir saugesnę - sako Andžejus Kovalčukas, bendrovės valdybos narys, atsakingas už prekės ženklo plėtrą.

Feidal produktai yra suskirstyti į dvi pagrindines grupes. Produktų linija „Sukurta profesionalams“ tai pasiūlymas statybų rangovams, ieškantiems patikrintų sprendimų. Be fasado šiltinimo sistemų , fasado dažų ar profesionalių gruntų, Feidal siūlo esminę paramą, mokymus ir palankias bendradarbiavimo sąlygas.

Gražiai gyventi taip pat reiškia sąmoningai ir atsakingai

Produktų linija „Gyvenk gražiau“ - tai pasiūlymas žmonėms, kurie vertina estetiką, seka interjero dizaino tendencijas, pasitiki profesionaliais dizaineriais. Feidal interjero gaminiai profesionalų pagalba lengvai ir greitai pakeis jūsų namus, butus ar biurus. Aukštos kokybės Feidal dažai ir gruntas tai ne tik madingiausios spalvos, bet ir patvarumas, ekologiškumas ir lengva priežiūra.

- Norime, kad šūkis „Gyvenk gražiau“ kiekvieną dieną lydėtų prekės ženklą ir jo Klientus. Tai puikiai atspindi mūsų idėją ir tikslą. Mes taip pat žinome, kad kalbama ne tik apie madingai sutvarkytus ir kruopščiai dekoruotus interjerus, bet ir apie teigiamą poveikį aplinkai. Viena vertus, mes palaikome, įkvepiame ir nustatome tendencijas, kita vertus, didelį dėmesį skiriame ekologijos ir švietimo klausimams – pabrėžia Andžėjus Kovalčiukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.