Feidal tai aukštos kokybės statybinės chemijos gamintojas. Mūsų specializacija - profesionalių fasado šiltinimo sistemų, tinkų, klijų, fasado ir interjero dažų, o taip pat gruntų gamyba. Klientai vertina Feidal produktus dėl ypač aukštos kokybės, ilgaamžiškumo, efektyvumo ir mažų sąnaudų. Mūsų prekybos partneriai ir su jomis bendradarbiaujančios įvairios prekybinės įmonės ypač vertina profesionalias technines ir komercines paslaugas.

Estetiški sprendimai, patrauklios spalvos ir lengva dangų priežiūra yra tokie pat svarbūs, kaip ir mūsų gaminių technologinės savybės. Tuo pat metu Feidal gaminiai atitinka griežtus ekologiškumo ir saugos standartus.

Beveik 100 metų trunkanti įmonės istorija garantuoja Feidal prekės ženklo kokybę. 1926 m. Duisburge buvo atidaryta Feidner & Fischer lako gamykla, kuri ilgainiui tapo šeimos verslu.

Šiandien prekės ženklas yra Lenkijoje ir yra tampriai susijęs su sumaniai sujungtomis tradicijomis ir patirtimi, taip pat su šiuolaikiniu ir patraukliu pasiūlymu individualiems klientams, rangovams, prekybos partneriams ir architektams.