Feidal Polska Sp. z.o.o. yra įmonė, kilusi iš vokiečių grupės „Feidal“. 1926 m. Duisburge buvo įsteigta Feidner & Fischer lako gamykla, kuri ilgainiui specializavosi lakų gamyboje laivų statybos ir metalo pramonėje. Septintajame dešimtmetyje Feidal išplėtė savo pasiūlą dispersiniais dažais, įgydamas didmeninių ir mažmeninių klientų pasitikėjimą.

Prekės ženklas ypač dinamiškai išaugo po to, kai 1970 m. prie kompanijos prisijungė įkūrėjo anūkas Henneris Stratenwertas. Šeimos tradicijos, iškovota  padėtis rinkoje, patirtis ir nuolatinis gaminių tobulinimas, taip pat laipsniškai plečiama interjero dažų paletė buvo įvertinta Feidal užsienio klientų. Bendrovė atidarė filialus Lenkijoje, Čekijoje, Rusijoje ir Saudo Arabijoje. Feidal fasado dažus ypač pamėgo kinai, o aukščiausios klasės lako linija ypač išpopuliarėjo Vidurinių Rytų, Indijos ir Pietryčių Azijos šalyse.

Feidal gamyklos, esančios Dąbrowa Górnicza, vystymas ir plėtra vykdoma nuo 2012 m. Remiantis naujausiomis technologijomis ir įmonės patirtimi, kuriami aukštos kokybės interjero ir fasado dažai, tinkai, klijai ir gruntas

Feidal Polska - naujas atidarymas

Nuo 2018 m. įmonė priklauso Lenkijai ir įgyvendina naują strategiją. Tai pagrįsta turima pasauline patirtimi ir prekės ženklo šeimyniniu pobūdžiu. Įmonės strategija "Vertybės ir iššūkiai", kurios FEIDAL ėmėsi iš naujo, buvo pritaikyta prie šiuolaikinių standartų, veikimo modelio, profesinio įvaizdžio ir produktų bei paslaugų, atitinkančių klientų lūkesčius srityje.