Interjero dažai
Metas kambario, vonios, virtuvės ir svetainės metamorfozėms

Mes žinome, kad spalva svarbi. Feidal dažų paletė padės sukurti reikalingą interjerą: jaukią svetainę, kurioje galėsite atsipalaiduoti, virtuvę, įkvepiančią kulinariniams eksperimentams, ar biurą, kuriame iškils geriausios jūsų idėjos.

Feidal dažai taip pat yra aukštos kokybės technologiniai sprendimai, palengvinantys gaminių užtepimą ir leidžiantys ilgiau džiaugtis gražiomis spalvomis. Mes siūlome aukštos kokybės dispersinius dažus, pritaikytus įvairių tipų patalpoms, vonios kambariams, virtuvei ar biurui, turinčius skirtingą blizgesį, nuo matinio iki satino. Pasirinkite jums geriausią sprendimą.

Atraskite šios
kategorijos produktus

Fasado dažai
Patvarios ir gražios fasado spalvos

Tinkamai parinkti fasado dažai ne tik garantuoja estetinę pastato išvaizdą, bet ir palaiko šiltinimo sistemos ilgaamžiškumą bei apsaugą nuo neigiamų išorinių veiksnių.

Prieš rinkdamiesi fasado dažus, turėtumėte patikrinti pagrindo tipą, ant kurio bus dengiama danga, ir išanalizuoti oro sąlygas, saulės spindulių kiekį, drėgmės poveikį, taršą (pvz., dulkes ir nešvarumus iš netoliese esančio kelio). Visų rūšių Feidal fasadų dažai išsiskiria patvarumu, mažomis sąnaudomis ir puikiu dengiamumu. Fasado dangų pasiūloje rasite fasado dažų atspariu drėgmei, grybeliams, kerpėms, atmosferos poveikiui ir aplinkos taršai.

Atraskite šios
kategorijos produktus