Dideli šilumos nuostoliai, pastatų šildymo efektyvumo didinimas ir kenksmingų medžiagų išmetimo į atmosferą mažinimas, siekis sutaupyti, taip pat prasta fasado būklė ar noras jį atnaujinti, tai yra pagrindiniai argumentai šiltinant pastatus. Gerai parinktos, modernios izoliacijos sistemos užtikrins pastato ir jame esančių kambarių apsaugą ištisus metus. Žiemą ji apsaugo nuo šalčio, o vasarą nuo karščio.

Susipažinkite su Feidal ThermoTop pastatų šiltinimo sistema

Feidal_ThermoTop
  • klijai polistirenui Feidal MIX I
  • putų polistireno
  • klijai Feidal MIX II
  • stiklo pluošto tinklelis
  • armavimo mišinys Feidal MIX II
  • potinkinis gruntas
  • plonasluoksnis tinkas

PAMATYKITE SKIRTUMUS, PAJAUSKITE PRIVALUMUS:

Feidal_ThermoTop_icon_3

Sutaupykite

Aukštos kokybės šilumos izoliacija apsaugo pastatą nuo šilumos nuostolių. Dėl to jums nebereikia tiek daug energijos šildyti patalpas. Izoliuotas pastatas protinga investicija ir vasarą, nes sumažėja ventiliatorių ar oro kondicionierių poreikis.

Feidal_ThermoTop_icon_4

Ekologija

Pastatų šiltinimas taip pat turi ir ekologinį poveikį. Mažesnės energijos sąnaudos reiškia, kad į atmosferą išmetama mažiau kenksmingų šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Pastatų atnaujinimas yra vienas iš veiksmingiausių kovos su smogu būdų.

Feidal_ThermoTop_icon_2

Gyvenimo patogumas

Aukštos kokybės pastatų šiltinimo sistema garantuoja pastato sienų „kvėpavimą“. Garams pralaidžios medžiagos reguliuoja vidaus klimatą ir stabilizuoja temperatūrą, sumažindamos drėgmės ir grybelių riziką. Tai savo ruožtu turi įtakos sveikatai ir gerovei. Svarus argumentas modernizuoti pastatus yra triukšmo sumažėjimas patalpose.

Feidal_ThermoTop_icon_1

Estetika

Feidal ThermoTop izoliacijos sistema naudojama ne tik pastatų šiltinimui, bet ir fasado išvaizdai bei būklei gerinti. Platus spalvų asortimentas leidžia jums pritaikyti fasadą pagal investuotojo pageidavimus ir estetinius reikalavimus ar teisinius reglamentus.

Atraskite šios
kategorijos produktus